.

.

New
Бесплатен превозот!смола симулација 3D зеленчук,измешани бои. смола печурки.3D Смола pendant за телефонот Декорација ,pendant,DIY,топла

Бесплатен превозот!смола симулација 3D зеленчук,измешани бои. смола печурки.3D Смола pendant за телефонот Декорација ,pendant,DIY,топла

DEN 192.00

Стока
Достапно.

Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, изгребани, штета по употребата и така натаму.
Повратни информации
1.
Превозот
1.0394 инчен 1inch=25.сите видови на DIY
Плаќање
1. Ви благодариме за разбирањето!
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО ВРЕМЕ! ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!
.4 mm
Боја : како на сликата мешани бои
Објектот useage : широко се користи во разубавувањето . Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние можеме да работиме заедно за да го реши тоа. Купувачот најрано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Купувачот се одговорни за било каква осигурување, проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга како несреќи, одложувања или други прашања. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. За неисправни предмети ве молиме да ни обезбеди јасни слики. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети и мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. коса поклон центар. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.

Детали

Тема:
Растенијата
Бренд Име:
да започнеме
Материјал:
Смола
Стил:
Вештачки
Свеж

Избор на клиенти