.

.

New
200pc 76mm мешана боја кристал udrop кристал icicle повеќеслојна pendant кристал лустерот виси капка украс кристал призма

200pc 76mm мешана боја кристал udrop кристал icicle повеќеслојна pendant кристал лустерот виси капка украс кристал призма

DEN 4570.00
DEN 5712.00

Стока
Достапно.


Име : 200pc 76mm мешана боја кристал udrop кристал icicle повеќеслојна pendant кристал лустерот виси капка украс кристал призма
Pls забелешка, материјалот од мушка е со висок квалитет кристално стакло, не Акрил, па тоа е повеќе брилијантен и потешки.
ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИ : Повеќеслојна капка боја : Мешана боја
Повеќеслојна капка големина : 76 mm Кристал квалитет : ААА Количина : 200 парчиња Материјал : Стакло octagonal кристал ,Не било arylic или пластични
Материјал : Висок квалитет кристално стакло
Мини цел : 200 компјутери/многу
Во овој дел е octagonal завеса (тренд), (класични), без ликвидација. Рефракција ефектот е најдобар во сите кристално завеса, Со добар извор на светлина,
може да се riotous со боја прекршува шарени светлина, да ви донесе кристално боја простор.. Не е истото добро расположение! Секој ден е добро расположение.
пакување detailes
Употреба : Кристално мушка завеса, генерално, се применува за да се седи затворен соба, спална соба, трпезарија и занимална (кујна), чевли ковчегот,екран, тремот, бања (тоалет), коридорот, не partitiodecoration. Многу бакнуваат раката DIY Deng Lian, ѕид hangings, водење на брак соба, кревет завеса, исто така, се однесува облека продавница прозорец изложба на изгледот, компанијата исто така undertal големи забава КТВ хотел проект листа, добредојде на нови и стари клиенти за трговија на големо и мало!

Детали

Материјал:
Кристално
Бренд Име:
HBL
Стил:
Пастирски
Тема:
Љубов
боја:
мешана боја
Стил:
shinning
Материјал:
кристално стакло
Употреба:
осветлување оркестарот
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти