.

.

New
Добар Квалитет Мода Магија Кристали Мелење Топката 30мм јасно 100pcs/многу за Сјајна Светлина Флеш топката Темна ноќ прозрачна занаети

Добар Квалитет Мода Магија Кристали Мелење Топката 30мм јасно 100pcs/многу за Сјајна Светлина Флеш топката Темна ноќ прозрачна

DEN 4839.00
DEN 5692.80

Стока
Достапно.

Добар Квалитет Мода Магија Кристали Мелење Топката 30мм јасно 100pcs/многу за Сјајна Светлина Флеш топката Темна ноќ прозрачна занаетчиски Производи Материјал : кристално стакло
Големина(Дијаметар) : 30мм(Прибл.)
Карактеристики : Јасна Боја, Мистиката На Магија Енергија, Исклучителна Занает
Ocasion : Канцеларија Биро, Дома Декорација, Убаво Подарок Избор
Име : Кристално Дробење На Топката
Пакување : белата кутија за пакување Количина : 100pcs/многу

Детали

Големина:
30mm
Тема:
Маскота
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
TZ
Стил:
Фенг Шуи
Материјал:
Кристално
Име:
Кристално Дробење На Топката
Место на Потекло:
Zhejing,Кина(копно)
Повод:
Декоративни
is_customized:
Yes
Стил:
Фенг Шуи топката/Магијата топка
Големина:
30mm
боја:
Јасно
Количина:
100pcs
Свеж

Избор на клиенти