.

.

New
200 mm во дијаметар од не ' рѓосувачки челик жица топка топка топка, декорација топката, декоративен мебел статии,жица цртање топка

200 mm во дијаметар од не ' рѓосувачки челик жица топка топка топка, декорација топката, декоративен мебел статии,жица цртање

DEN 576.00

Стока
Достапно.


Нерѓосувачки челик жица топка топка топка,декорација топката,опремување статии,таванот декорација, Жица цртање топка
Материјал : 201 од не ' рѓосувачки челик,од 0.6 mm дебели,може да се заварени
Спецификација : 200 mm во дијаметар
Погодни места : дома декорација, изложбена сала, пример соба, продавница декорација декорација, отворен декорација, хотел
декорација, KT V w ine кабинет декорација детали за производот

Детали

боја:
200 mm дијаметар
Стил:
Модерна
Материјал:
Метал
Свеж

Избор на клиенти