.

.

New
2017 Смола Давање Цртање Соба Фигурини Бела 2 Птици Нанесе Занает Креативни Смола Обоени Цртање Декорација Минијатурни

2017 Смола Давање Цртање Соба Фигурини Бела 2 Птици Нанесе Занает Креативни Смола Обоени Цртање Декорација Минијатурни

DEN 3195.00
DEN 4992.00

Стока
Достапно.


Материјал : смола
Големина на :
Голем : 13x42cm/5.1x16.5"
Мала : 11x35cm/4.3x13.8"
Стил : Ретро
Пакување : 2pc/ картонска кутија
Пакетот вклучува : 2pc x смола птица figurine
Функција :
1.DIY Еко-пријателски,Исклучителна Изведба.
2. Одлична вила модел за дома, филм метал занаети.
3.Топ Роденден,Забава,Фестивал,Бизнис,итн.подароци, за пријатели,роднини,љубовници.
4.Убав избор на домашна канцеларија биро табела декорација украси додатоци.

Детали

Тема:
Животните
Бренд Име:
IAMPRETTY
Материјал:
Смола
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Стил:
Античкиот Смола Птица Имитација
Тип На Производ:
смола figurine
Употреба:
Дома декорација додатоци
Големина:
Large
кориснички:
Yes
Погоден за:
Art & Колекционерски
Име:
Смола Птица Креативност Фигурини
Свеж

Избор на клиенти