.

.

New
Златна изглед на gourd cucurbit Подарок дома десктоп оркестарот декорација украси(A798)

Златна изглед на gourd cucurbit Подарок дома десктоп оркестарот декорација украси(A798)

DEN 1185.60

Стока
Достапно.

Материјал : смола мали стоки Не се направени од злато, Само златна изглед
Големина може да бидат пристрасни
Ако постои тарифа, тоа ќе биде платена од страна на клиентот.
големина :
gourd : 8×8.5 ×13.5 cm
Кутија : 15.5×21×26.5 cm

Детали

Бренд Име:
AIBOULLY
Материјал:
Смола
Стил:
Традиционален Кинески
Тема:
Растенијата
Свеж

Избор на клиенти