.

.

New
Топло-продажба автомобил декорација gadget Фенси кучиња Биро додатоци тресење на главата светот куче играчки практични роденден на Божиќ подарок

Топло-продажба автомобил декорација gadget Фенси кучиња Биро додатоци тресење на главата светот куче играчки практични роденден

DEN 720.00
DEN 846.72

Стока
Достапно.


Детали За Производот
A - Hovawart куче Б -Whelloppet C-германски Боксер/BO Д - Стар дански Посочувајќи Куче E -Г-дин Russell terrier F -Кореја Jindo Куче G - Posavaz Hound H -Chihuahua I-Франција Doguede Бордо J -Швајцарски Hund К - Кинески Sharpei L -Австриската Црно-тен coon hound М-Австралија гостин куче
Плаќање :
Целосна Поддршка Ali Express Зачувам услуга
Можете да плаќаат со Western Union, Moneybookers, Виза, Мастеркард кредитни картички и банкарски трансфер.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде на FIVESTAR позитивни повратни информации, ви благодариме!!!
Вашето задоволство е наша цел. Не двоумете се да контактирате со нас при купувањето, ние веруваме дека на сите прашања може да се реши со добра комуникација.
Политика На Враќање :
Купувачот мора 15 дена не постои ризик за наплата на гаранција по стока приемот. Врати објект мора во оригиналната состојба и испрати назад до мене. Надоместокот ќе биде ограничена до конечната продажба цена . Купувачот мора да плати за круг патување превозот надомест.
Целосна наплата со исклучок на превозот цена по имам примен објект и се врати.

Детали

Материјал:
Смола
Бренд Име:
Surelife
Стил:
Модерна
Големина:
11*10cm
Стил:
Народната Уметност
Тип На Производ:
Bobble Глава
Употреба:
Дома декорација
Тема:
Животните
Регионален Функција:
светски познатиот куче
Обликот:
Куче
боја:
жолта,сива,црна,бела,кафеава
Сценарија:
дневна соба,внатрешниот автомобил
Тип:
Smart Уметност
Свеж

Избор на клиенти