.

.

New
Рачно Изработени Железо Автомобил Мувла Занаети Декорација Ретро Метал Буба Автомобил Figurine Креативни Роденденски Подарок Железо Figurine Голема Дете Подарок

Рачно Изработени Железо Автомобил Мувла Занаети Декорација Ретро Метал Буба Автомобил Figurine Креативни Роденденски Подарок

DEN 1106.00
DEN 1728.00

Стока
Достапно.


Материјал : Метал
Големина : 18x7x8cm/7.1x2.8x3.1"
Стил : Мода
пакување : 1pc/картон
Пакувањето Вклучува : 1pc x автомобил занает
Функција :
1.DIY Еко-пријателски,Исклучителна Изведба.еко,здрав материјал
2. Одлична вила модел за дома, филм смола занаети.
3.Топ Роденден,Забава,Фестивал,Бизнис,итн.подароци, за пријатели,роднини,љубовници.
4.Убав избор, да home office лоби биро табела декорација украси accessoris.

Детали

Тема:
Маскота
Бренд Име:
IAMPRETTY
Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Материјал:
Метал
Производот:
Автомобил модел
клучни зборови:
Figurine & Минијатури
Објектот:
Дома декорација додатоци
Тип:
Гроздобер Занает
Големина:
18x7x8cm/7.1x2.8x3.1
кориснички:
Yes
Тип На Производ:
фигурини
Вид:
Табела Десктоп Декорации
боја:
ретро
Тема:
Маскота
Свеж

Избор на клиенти