.

.

New
Ретро Гроздобер Дрвната Индустрија Стил Опрема Член Ретро Дрво Креативност Паб Бар Декорација Спална Соба Дневна Соба Фигурини

Ретро Гроздобер Дрвната Индустрија Стил Опрема Член Ретро Дрво Креативност Паб Бар Декорација Спална Соба Дневна Соба Фигурини

DEN 1290.00
DEN 2016.00

Стока
Достапно.


Материјал : дрво Димензии : дијаметар : 40cm/15.7" Пакет : 1pc/картонска кутија за Пакување : 1pc x индустрија figurin e Функција : DIY,Еко-пријателски,таписерии Изработка,голем capaticy.Високо ниво на толеранција Лесен за чување,лесен за чистење и сортирање,да ви даде удобни и чисти соба се КОРИСТИ за : Дом,канцеларија,livingroom,спална соба за складирање стационарни дребулии материјали Погодни за стави нешто за тоа декорација

Детали

Тема:
Маскота
Бренд Име:
IAMPRETTY
Материјал:
Дрво
Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Големина:
diameter
Име:
Дрвната Индустрија Стил Опрема Член Ѕид Оркестарот
Вид:
опрема
Тип:
Гроздобер
Функција:
Моден
Материјал:
Дрво
Стил:
ретро
Тема:
Маскота
Повод:
сите
Свеж

Избор на клиенти