.

.

New
00361 природни минерални кварцен камен кристал точка лекување

00361 природни минерални кварцен камен кристал точка лекување

DEN 593.00
DEN 790.08

Стока
Достапно.

Ве молиме бидете сигурни дека адресата е точно на Alixepress. Ве молиме да ни даде можност да реши некој проблем, ние сфати проблеми и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ние само бродот на пакет на адресата на вашиот Alixepress . Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние не сме одговорни за задоцнување или пакет изгубени ако адресата е погрешна.Сите објекти треба да се достават до нас во оригиналната состојба.Ние се само одговорни и за квалитетот проблем на нашите производи, не вклучувајќи Вештачки Штета. Овие трошоци се купувачот 's одговорност. Пред вас се подготвени да ја напуштат неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да добиете задоволни решение.Наплата или Размена е на располагање. За повеќе детали, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress порака. Ние ќе одговориме на вашите пораки во рок од 24 часа се во работен ден и 48 часа за викендот.

Детали

Материјал:
Органски Материјал
Стил:
Фенг Шуи
Тема:
Маскота
Свеж

Избор на клиенти