.

.

New
Бамбус Камен Сфера,Кристална Топка Исцелување,Рок 50mm

Бамбус Камен Сфера,Кристална Топка Исцелување,Рок 50mm

DEN 396.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.

Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на Aliexpress како превозот адреса за стока. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. да повеќето земји во Европа.Ако цел помалку од 200 долари ќе превозот на стока од кина пост воздух mail или HK пост воздух mail,повеќе од 200 долари ќе бесплатен превозот од DHL,EMS или други превозот компании ,ви благодариме!
Повратни информации
1.ние исто така, обезбеди express со ЕМС(5-10 дена),од страна на DHL(4-7days) или UPS-от(4-7 дена). Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
Добредојдовте на мало и големо!
Најниска цена! Врвен квалитет!
Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;
Превозот
1. Цената е повисока од стандардните поштарина, околу $20 или повисоко.Превозот начин ќе зависи од вашата цел количество. Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш по уплатата. превозот времето е 10-25 работни дена да го поголемиот дел од земјата(во САД / Канада / Австралија / Велика Британија).

Детали

Материјал:
Органски Материјал
Стил:
Фенг Шуи
Тема:
Маскота
Материјал:
Кристално
боја:
Mottled
Топката:
Кристално
Свеж

Избор на клиенти