.

.

New
Нови Пристигнување Смола Железо Гроздобер Дома Декор Фигурини Минијатури Нови Пристигнување Figurine Топла Продажба Гроздобер Дома Декор

Нови Пристигнување Смола Железо Гроздобер Дома Декор Фигурини Минијатури Нови Пристигнување Figurine Топла Продажба Гроздобер

DEN 665.00
DEN 864.00

Стока
Достапно.


Точка Име : Смола Железо Гроздобер Дома Декор
Димензии : Должина од 15cm, Ширина 11cm, Висина, 7cm.
Стил : Ретро
Ве молиме да се забележи големината, пред purchare!
Квалитетот на нашата култура.

Детали

Бренд Име:
ElimElim
Материјал:
Смола
Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Тема:
Љубов
Свеж

Избор на клиенти