.

.

New
Елаборат Кинески класичната порцелански инкрустирани со бакар змеј мајмун teapot,насликани со бесмртни луѓе

Елаборат Кинески класичната порцелански инкрустирани со бакар змеј мајмун teapot,насликани со бесмртни луѓе

DEN 1708.00
DEN 1919.52

Стока
Достапно.

Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за време на викендите и празниците
Повратни информации
На негативни повратни информации ,спор и да се отвори случај се важни за нас. Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.Јас ќе дадам се од себе да се направи сте задоволни.
Превозот
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 24 деловни часа по приемот на плаќање . Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.добредојдовте во мојата продавница Опис : големина : L(Инчи) : 5 W(Инчи) : 3. Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со темелно разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.4 За Објектот Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна. Односно : сад, Канада, Европа, Азија или на други места во светот.

Детали

Материјал:
Керамички & Глеѓ
Тема:
Луѓе
Стил:
Античкиот Имитација
Употреба:
Декорација & Подарок
Свеж

Избор на клиенти