.

.

New
златна свила вез thangka тибет и непал exorcism мир и богатство

златна свила вез thangka тибет и непал exorcism мир и богатство

DEN 993.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.

Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек.61 "
Сите предмети се промоција на продажба во мојата продавница.

Среќно и Среќен Наддавање
. Резба на телото одрази на возвишениот и вешти вештини. Има префинет форми и препознатлив стил.
И ние би сакал да се слушне од вас со било какви сугестии, прашања и/или проблеми. Ние collecte ги форма лични колектор.Целата превозот надомест ќе бидат платени од страна на купувачите.
Услуги на клиентите :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ми кажете ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Во овде, е производ се соберат, Ние имаме свои луѓе одат и collecte овие работи.
Политика На Враќање :
7 денови 100% пари назад гаранција во случај. Ние ќе поминат низ Кина, Хонг Конг Воздух парцела или E-mail Bao испратени до вас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи најдобри. комуникации. На 7-15 дена. Би сакал, ако не е нешто во ред со нашето работење, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било повратни информации! Ние сакате да бидете 100% satified со вашата нарачка. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на e Bay за нас ќе биде прифатена.
ПРЕВОЗОТ И ПРЕДАВАЊЕ
После уплата, ние ќе рок од 1 - 2 работни дена за испорака.
Повратни информации :
Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè да биде совршено. Но, работите понекогаш се случи.

Детали

Тема:
Будизмот
Материјал:
Органски Материјал
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ
Стил:
Античкиот Имитација
Свеж

Избор на клиенти