.

.

New
Непал Thangka е Тибетската свила вез долговечност Бог Shouxing

Непал Thangka е Тибетската свила вез долговечност Бог Shouxing

DEN 861.00
DEN 1247.52

Стока
Достапно.


Политика На Враќање :
7 денови 100% пари назад гаранција во случај. Па ако понудата на предмети и не го плати тоа.Друга земја испорака обично трае 20-35 работни дена .
Непал Thangka е Тибетската свила вез долговечност Бог Shouxing Ширина : 60cm Висина : 40cm
ќе предмети се промоција на продажба во мојата продавница. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи најдобри.
ПРЕВОЗОТ И ПРЕДАВАЊЕ
После уплата, ние ќе рок од 1 - 2 работни дена за испорака.
Повратни информации :
Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè да биде совршено. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на e Bay за нас ќе биде прифатена. Имаме нашата продавница во кина.
1) точка не одговара опис точно :
а) дека не е опишан значителни дефекти,
б) се најде разлики на власт во случај јас гаранција за автентичноста (документирани експертски е заклучок потребен за наплата на процесот);
2) голема штета се случи во транзит (мора да одбие да го потпише и да го прифатат објект)
Ако било следниве околности се случи,ние нема да наплата на плаќање :
(1) Купувачот има промени својот ум или само сакате да се вратите објект без било каква причина се споменува во пари назад гаранција;
(2) Купувачот добил негативно мислење во однос на објект од некомпетентни извор;
(3) Пакетот се врати на мене од страна на поштенската служба, ова обично се случува кога некој не обезбеди точен поштенска адреса : во овој случај јас ќе го испратам пакет повторно по потврдата на адреса.

Детали

Тема:
Будизмот
Материјал:
Органски Материјал
Стил:
Религиски
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ
Свеж

Избор на клиенти