.

.

New
роденденски подарок бесплатен превозот lifelike мачка дома декор полнети мачка кадифен играчки

роденденски подарок бесплатен превозот lifelike мачка дома декор полнети мачка кадифен играчки

DEN 1140.00
DEN 1296.00

Стока
Достапно.


1. Име : вештачки мачка среќа мачка подарок играчка рачно изработени мачка за декорација
(Кога ќе притиснете на прекинувачот , што ќе се слушне на мачка miaow глас)
2. Материјал : пластични модел со синтетичко крзно
3.совршен занаетите и изгледа вистински кучиња
4. добар дар и украс
5.Големина : 21x12cm
6. 8 бои за да изберете од, или на друго место случаен испорака
Плаќање : со кредитна картичка или банкарски

Детали

Бренд Име:
се фаворизираат.cn
Тема:
Животните
Материјал:
кожа
Стил:
Пастирски
Материјал:
пластични модел со синтетичко крзно
Тип:
дар и украс
Свеж

Избор на клиенти