.

.

New
Тибетската Будизмот Буда Thangka Inwrought Tangka свила бесплатен превозот

Тибетската Будизмот Буда Thangka Inwrought Tangka свила бесплатен превозот

DEN 861.00
DEN 1247.52

Стока
Достапно.


Политика На Враќање :
7 денови 100% пари назад гаранција во случај. Па ако понудата на предмети и не го плати тоа. На 7-15 дена.
1) точка не одговара опис точно :
а) дека не е опишан значителни дефекти,
б) се најде разлики на власт во случај јас гаранција за автентичноста (документирани експертски е заклучок потребен за наплата на процесот);
2) голема штета се случи во транзит (мора да одбие да го потпише и да го прифатат објект)
Ако било следниве околности се случи,ние нема да наплата на плаќање :
(1) Купувачот има промени својот ум или само сакате да се вратите објект без било каква причина се споменува во пари назад гаранција;
(2) Купувачот добил негативно мислење во однос на објект од некомпетентни извор;
(3) Пакетот се врати на мене од страна на поштенската служба, ова обично се случува кога некој не обезбеди точен поштенска адреса : во овој случај јас ќе го испратам пакет повторно по потврдата на адреса.
Услуги на клиентите :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ми кажете ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Во овде, е производ се соберат, Ние имаме свои луѓе одат и collecte овие работи. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на e Bay за нас ќе биде прифатена.
Тибетската Будизмот Буда Thangka Inwrought Tangka свила бесплатен превозот на Висината : 60 cm
Рамо : 40 cm widt
ќе предмети се промоција на продажба во мојата продавница.

Детали

Тема:
Будизмот
Материјал:
Органски Материјал
Стил:
Религиски
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ
Свеж

Избор на клиенти