.

.

New
Креативни Рачно Изработени Дрвени Занает Божиќ Оркестарот Ирваси Фигурини Home/Бар/Кафуле Декорација На Одмор Подарок

Креативни Рачно Изработени Дрвени Занает Божиќ Оркестарот Ирваси Фигурини Home/Бар/Кафуле Декорација На Одмор Подарок

DEN 1260.00
DEN 1938.24

Стока
Достапно.

Креативни 100% Рачно Изработени Дрвени Занает Божиќ Оркестарот Ирваси Фигурини Home/Бар/Кафуле Декорација На Одмор Подарок
Материјал : дрво
Големина : S-10.5x5x42cm; L-13x6x52cm
Стил : пастирски
Примена : за Божиќ декор, за дома, во кафуле, канцеларија, бар, ресторан декорација

Детали

Големина:
L, S
Тема:
Животните
Материјал:
Дрво
Стил:
Пастирски
Бренд Име:
OUSSIRRO
Точка Бр.:
MJBW16211
Свеж

Избор на клиенти