.

.

New
Јарослав Икона На Богородица руската Православна Eastem Црква Уметност Крштевањето Украси Дрво Занаети Метални Рамки Религиозни Слики

Јарослав Икона На Богородица руската Православна Eastem Црква Уметност Крштевањето Украси Дрво Занаети Метални Рамки Религиозни

DEN 763.00
DEN 763.20

Стока
Достапно.

),ние ќе бидеме првите време за вас да се справи.
Здраво,здраво на сите! добредојдовте на нашиот верски иконата продавница.
По приемот на стоката имате прашања во врска со иконата може да контактирате со нас, ние веднаш ќе се справи со нив!
Јас навистина верувам дека за оваа прекрасна икона ќе ви донесе среќа, здравје и среќа ! Нашата фабрика :
Плаќање : Paypal,ЗАПАД УНИЈА,Кредитна Картичка
Транспорт :
Режимот на Транспорт Транспорт брзина Карактеристика Кина Пост 30-50days Евтини и долго време ЕМС 3-15days Пониски цени, евтини, силна царинење капацитет, пренос стапка од DHL бавно, DHL,UPS-от 3-7days Повисоки цени, транзит брзина, силна царинење капацитет ТНТ,Fedex 3-7days Повисоки цени, транзит брзина, силна царинење капацитет
Нашата услуга :
. Така што тоа може да биде водоотпорен, анти-висока температура, не се бои, не паѓа.По брод имал било какви проблеми(квалитет, транспорт, услуги, итн.ние сме Кина Производство. Затоа, износот на минималната цел е 15 $ , да биде предаден. И може да се преземе или да се откажам. Има Црква Добавувачи, црквата икони луѓе. Тоа го следи традиционална форма за иконите од типот познат како " Нашата Госпоѓа од Нежност во кои Богородица го држи своето Дете на нејзиниот образ во однос на прегратка , Висок Квалитет на дрво занаети, метална рамка, Православните икони, и ние, исто така може да се прилагоди според клиент-испорачува слика.

Детали

боја:
11x13cm злато, 11x13cm сребро, 15x19cm злато, 15x19cm сребро, 20x25cm злато, 20x25cm сребро.
Стил:
Религиски
Материјал:
Дрво
Тема:
Луѓе
Лицето Боја:
Сребро,Злато
Големина:
11*13*0.8 см,15x19x1.1,25.5*20*1.35 cm
Слики:
се прилагодите,да обезбеди
Метод се користи за:
виси на ѕидот,стави на маса
иконата:
Верски икона,византискиот икона,православната икона
Функција:
Големата уметност за верата,крштевањето подароци,верски декорација pendant
Пакет:
белата кутија,подароци кутија
Н W:
75g,219g,430g
Користење На Опсег :
Вера како и секоја религија накит луѓе
Материјал:
дрво,метал,слика
Свеж

Избор на клиенти