.

.

New
бесплатен превозот декоративни агол коњ украс еднорог коњ играчка

бесплатен превозот декоративни агол коњ украс еднорог коњ играчка

DEN 908.00
DEN 1032.00

Стока
Достапно.


1. Име : вештачки животинско занает horned еднорог коњ
декоративни агол коњ украс еднорог коњ играчка
за одмор подарок Божиќ подароци
2. Материјал : пластични модел со синтетичко крзно
3.совршен занаетите и изгледа вистински коњ
4. добар дар и украс
5.Големина : 18x18cm (Lx H)
Плаќање : со кредитна картичка или банкарски
Постојат бела,црна,кафеава боја за да изберете од.
ако не ни покаже, ќе биде случаен испорака.

Детали

Бренд Име:
се фаворизираат.cn
Тема:
Животните
Материјал:
кожа
Стил:
Пастирски
Материјал:
пластични модел со синтетичко крзно
Тип:
дар и украс
Свеж

Избор на клиенти