.

.

New
Фонтаната за статистика дома декор свадба декорација подарок Керамички вода Декорација

Фонтаната за статистика дома декор свадба декорација подарок Керамички вода Декорација

DEN 19152.00

Стока
Достапно.


Големина : 23 X23 X29cm
Димензии : 30 Х 30 X 41cm
Димензии : 23 X 23 X 21 cm

Детали

Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Материјал:
Смола
Тема:
Љубов
Свеж

Избор на клиенти