.

.

New
H&D Модата Жените Trinket Кутија Шарки Накит Bejeweled Trinket Кутии Прстен Носителот Figurine Предмети (Пурпурна школка) Свадба

H&D Модата Жените Trinket Кутија Шарки Накит Bejeweled Trinket Кутии Прстен Носителот Figurine Предмети (Пурпурна школка) Свадба

DEN 768.00
DEN 863.52

Стока
Достапно.

Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход,па ние ќе се пријават помалку како 'Дар'
Ви благодариме за вашата нарачка,ние посакуваме да имате пријатен шопинг искуство.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ и така натаму .
Бесплатен превозот објект ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet
1.
Име на производ : H&D Модата Жените Trinket Кутија Шарки Накит Bejeweled Trinket Кутии Прстен Носителот Figurine Предмети (Пурпурна школка) Свадба
Материјал : Метал,Стакло
Употреба : гроздобер дома декор роденден на Божиќ подароци декорација
Материјал : метал&кристално
Големина : 2.ние ќе им даде на "5 ЅВЕЗДА' повратни информации за секој купувач.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународен испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга.
Ако сте задоволни со нашите производи,pls остави позитивни повратни информации до нас. Ако имате било какви проблеми ,коментари или прашања ,ве молиме контактирајте со нас ПРЕД да остават негативен или netural повратни информации и ние ќе ви ги реши сите ваши прашања и да се постигне спогодбено решение .Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance.6* 1 инчен NW : 101 g
Ние го прифатат плаќање преку Alipay и кредитна картичка, paypal
За други начини на плаќање кој е удобен за вашата, ве молиме контактирајте со однапред
Јасно плаќање, мора да биде направено во рок од 2 дена на крајот на објектот.

Детали

Големина:
66 x 25 mm
Стил:
Фенг Шуи
Тема:
Маскота
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Hyaline&Дора
прстен се прикаже поле:
trinket кутија настан amp партија материјали
Материјал:
метал&кристално
Големина:
2.6*1 inch
Нето тежина:
101 g GS1607640
earring кутии:
Метален Накит Случај Trinket кутија Гроздобер Врежан Калај-легура Кутија
Жените прстен витрини:
трговија на големо накит, кутии
Trinket Figurine прстен кутија за накит:
Метал Trinket Кутија Свадба Подароци И Сувенири Бизнис Подарок
diy прстен приказ на случај:
гроздобер метален накит кутија со деликатна шема
Гроздобер Велигден Јајце Магнет метал занаети:
накит чување и прикажување на Trinket Кутија Figurine Почетен Екран
обложено trinket кутија/ подарок кутија за свадба:
гроздобер дома декор роденден на Божиќ подароци декорација
Свеж

Избор на клиенти