.

.

New
Кина е рачно изработени стариот исклучителна украси тиркизна snuff шише-дете риби

Кина е рачно изработени стариот исклучителна украси тиркизна snuff шише-дете риби

DEN 662.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.

Кина е рачно изработени стариот исклучителна украси тиркизна snuff шише-дете риби Слика Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

Детали

Тема:
Животните
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ
Стил:
Античкиот Имитација
Свеж

Избор на клиенти