.

.

New
Бесплатен Превозот AA00R080787 Природни! Транспарентен 2 ПРИРОДНИ Citrine кварцен кристал точка лекување

Бесплатен Превозот AA00R080787 Природни! Транспарентен 2 ПРИРОДНИ Citrine кварцен кристал точка лекување

DEN 1739.00
DEN 2318.40

Стока
Достапно.

ние исто така, обезбеди express со ЕМС(5-10 дена),од страна на DHL(4-7days) или UPS-от(4-7 дена).Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ако цел помалку од 200 долари ќе превозот на стока од кина пост воздух mail или HK пост воздух mail,повеќе од 200 долари ќе бесплатен превозот од DHL,EMS или други превозот компании ,ви благодариме!
Повратни информации
1. превозот времето е 10-25 работни дена да го поголемиот дел од земјата(во САД / Канада / Австралија / Велика Британија). Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш по уплатата. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ви благодариме!
Политика На Враќање
Вашиот го имате 0 ризик за вашата трансакција : Ако НЕ сте задоволни со предмети што се, ние ќе ја испрати на замена или рефундирање на сите плаќање, само ако предмети се испратени назад во рок од 3 дена од денот ќе добиете.Превозот начин ќе зависи од вашата цел количество.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.

Детали

Материјал:
Органски Материјал
Стил:
Фенг Шуи
Тема:
Маскота
Материјал:
Кристално
Име:
Блок & Коцка
Свеж

Избор на клиенти