.

.

New
Ориентираат Стариот колекционерски предмети Декорирани рачно производство ретки Бакар Лав Тигар Pendant

Ориентираат Стариот колекционерски предмети Декорирани рачно производство ретки Бакар Лав Тигар Pendant

DEN 993.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.

Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек.
Повратни информации :
Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè да биде совршено. тоа е добро рачно производство; објектот целосно експонати креативност дух и брилијантен култура. Во овде, е производ се соберат, Ние имаме свои луѓе одат и collecte овие работи. Ние ќе поминат низ Кина, Хонг Конг Воздух парцела или E-mail Bao испратени до вас. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на e Bay за нас ќе биде прифатена. Имаме нашата продавница во кина. Резба на телото одрази на возвишениот и вешти вештини.Тоа е најсигурен и најбрз mail услугата во Кина. Ние collecte ги форма лични колектор.
1) точка не одговара опис точно :
а) дека не е опишан значителни дефекти,
б) се најде разлики на власт во случај јас гаранција за автентичноста (документирани експертски е заклучок потребен за наплата на процесот);
2) голема штета се случи во транзит (мора да одбие да го потпише и да го прифатат објект)
Ако било следниве околности се случи,ние нема да наплата на плаќање :
(1) Купувачот има промени својот ум или само сакате да се вратите објект без било каква причина се споменува во пари назад гаранција;
(2) Купувачот добил негативно мислење во однос на објект од некомпетентни извор;
(3) Пакетот се врати на мене од страна на поштенската служба, ова обично се случува кога некој не обезбеди точен поштенска адреса : во овој случај јас ќе го испратам пакет повторно по потврдата на адреса.

Детали

Тема:
Животните
Стил:
Античкиот Имитација
Свеж

Избор на клиенти