.

.

New
Нови пристигнување! 3pc/многу Лондон Град Тема Стаклено Шише Мечка & Град Сценографијата Смола Занает Дете е Креативен Подарок Фото Реквизити Дома Декор

Нови пристигнување! 3pc/многу Лондон Град Тема Стаклено Шише Мечка & Град Сценографијата Смола Занает Дете е Креативен Подарок

DEN 785.00
DEN 835.20

Стока
Достапно.


3pcs Смола Животните во Стаклено Шише Занает
Големина : околу 8*8cm
материјал : смола + Стакло
Напомена :
MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не прифаќаме било каква цел подолу $ 15.
Рок на плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, јас mmediate плаќање е високо ценет.
Испорака :
Ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-7days откако ќе поставување на цел, било итна наредба не се прифатливи од страна на продавачот.

Детали

Стил:
Пастирски
Материјал:
Стакло
Тема:
Љубов
боја:
мешани
Свеж

Избор на клиенти