.

.

New
нова Симулација седи куче полиетилен&furs Пастир модел подарок за 25x30cm y0245

нова Симулација седи куче полиетилен&furs Пастир модел подарок за 25x30cm y0245

DEN 1780.00
DEN 3359.52

Стока
Достапно.


опис : големина е за 25x30cm . Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на кадифен играчки,животински модели играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.

Детали

Стил:
Модерна
Тема:
Животните
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти