.

.

New
20CM КРУГ ТОПКА Гледајќи Свет Нерѓосувачки челик декорација топката 20cm шупливи огледало светлина без да се завари плови Пејзаж метал топката

20CM КРУГ ТОПКА Гледајќи Свет Нерѓосувачки челик декорација топката 20cm шупливи огледало светлина без да се завари плови Пејзаж

DEN 1824.00

Стока
Достапно.


Карактеристики на производот : Таа има брилијантен огледало финиш. Направени од загрози доказ челична конструкција. Голема градина оркестарот објект.
Објектот Спецификации :
Боја :
Сребро.
Димензии :
20x20 см (7.9"x7.9")
Изградба :
Hallow Нерѓосувачки челик изградба
ДРУГИ СПЕЦИФИКАЦИЈА (ГОЛЕМИНА) СЕ ИСТО ТАКА ДОСТАПНИ, ВЕ МОЛАМ ДОЗВОЛЕТЕ МИ ДА ЗНАМ ДАЛИ ТРЕБА ДРУГИ ГОЛЕМИНА

Детали

Тема:
Маскота
Бренд Име:
ESHUVEIV
Материјал:
Метал
Стил:
Пастирски
Свеж

Избор на клиенти