.

.

New
нова Симулација мачка полиетилен&furs жолта главата мачка модел во кошница подарок за 16x11cm y0199

нова Симулација мачка полиетилен&furs жолта главата мачка модел во кошница подарок за 16x11cm y0199

DEN 814.00
DEN 1536.00

Стока
Достапно.


опис : големина е за 16x11 CM . ние ќе ја испрати на бојата на кошница по случаен избор. Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на кадифен играчки,животински модели играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.

Детали

Тема:
Животните
Стил:
Вештачки
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти