.

.

New
120V 25 Вати Хималаите Солт Светилка Светилки Блескаво Замена Светилки E12 Socket-6Pack

120V 25 Вати Хималаите Солт Светилка Светилки Блескаво Замена Светилки E12 Socket-6Pack

DEN 367.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.

Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете нашето враќање адреса, и пишување на испорака детали лист. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Добредојдовте на купување на производи на мојот веб-сајт јас сум многу мило да го направите мојот најдобар за вас со најдобар квалитет и најдобра услуга.За било какви прашања ве молиме слободно да ме контактирате за навремено ,ќе одговори во рок од 12 часа, освен викендите;
4. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Испорака метод :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети. Брза Испорака, Најдобар Квалитет. Ако има некој друг проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што побрзо! Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Овие трошоци се на купувачот одговорност. (Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.Врвен квалитет, конкурентна цена ,брза испорака ,капка превозот на располагање, најдобрите и навремена услуга 100% задоволство;
2.

Детали

Бренд Име:
yaye
Тема:
Луѓе
Стил:
Американски Стил
Материјал:
Стакло
Is_customized:
Yes
Тип На Објект:
сијалица
Количина:
6pcs/set
Напон:
120V
Повод:
дневна соба
База Тип:
E12
Свеж

Избор на клиенти