.

.

New
бесплатен превозот рачно изработени елени главата за дома украс на ѕидот декорација

бесплатен превозот рачно изработени елени главата за дома украс на ѕидот декорација

DEN 1056.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.


1. Име : вештачки елени главата за ѕид декорација занает
2. Материјал : пластични модел со синтетичко крзно
3.совршен занаетите и изгледа реално елени глава
4. добар дар и украс
5.Големина : 20x22x17cm и рог 16cm
Плаќање : со кредитна картичка или банкарски

Детали

Стил:
Вештачки
Материјал:
Пластични
Тема:
Животните
Материјал:
пластични модел со синтетичко крзно
Тип:
дар и украс
Функција:
3D Налепница
Свеж

Избор на клиенти