.

.

New
мала Симулација мачка полиетилен&furs непослушен мачка модел подарок за 13*10*8cm y0171

мала Симулација мачка полиетилен&furs непослушен мачка модел подарок за 13*10*8cm y0171

DEN 483.00
DEN 912.00

Стока
Достапно.


опис : големина е околу 13*10*8cm . Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на кадифен играчки,животински модели играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.

Детали

Тема:
Животните
Стил:
Вештачки
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти