.

.

New
бесплатен превозот уникатна уметност модел мачка скулптура украс мачка

бесплатен превозот уникатна уметност модел мачка скулптура украс мачка

DEN 845.00
DEN 960.00

Стока
Достапно.


1. Име : вештачки мачка
2. Материјал : пластични модел со синтетичко крзно
3.совршен занаетите и изгледа вистински мачки
4. добар дар и украс
5.Големина : 16x12cm (Lx H)
Плаќање : со кредитна картичка или банкарски
мачка-1
мачка-2
мачка-3

Детали

Тема:
Животните
Бренд Име:
се фаворизираат.cn
Стил:
Вештачки
Материјал:
Пластични
Материјал:
пластични модел со синтетичко крзно
Тип:
дар и украс
Свеж

Избор на клиенти