.

.

New
Извор Honghua смола занаети подарок украси позлатен статуи додадете боја Маитреја креативни подароци украси трговија на големо

Извор Honghua смола занаети подарок украси позлатен статуи додадете боја Маитреја креативни подароци украси трговија на големо

DEN 14112.00

Стока
Достапно.

Во однос на прашањето се Враќа
Нашите производи се продаваат на продаде, не за поддршка на наплата или размена, во случај на квалитетот на производот проблеми, може да го поддржи замена, како на пример да се замени за пари надвор од акциите, може да поддржува
Враќање на средствата.
[Апликации] казна смола занаети не само high-end хотели, канцеларија, стилски мебел и елегантна декорација, но исто така меѓу заеднички пријатели
Подароци мода подароци.
[Класификација] насликани смола занаети смола занаети, дали стариот смола занаети, смола занаети три-димензионални слики, имитација бакар смола занаети,
Имитација сребро смола ракотворби, имитација злато смола занаети, смола занаети паста, позлатени смола занаети, кристално смола занаети, имитација стакло смола
Ракотворби, имитација ахат смола ракотворби, имитација мермер смола ракотворби, имитација jade jade смола ракотворби, имитација на слонова коска смола ракотворби, имитација мермер
Смола занаети, смола занаети керамика имитација, имитација махагони смола занаети, дрво смола, и други занаети.
[Видови] животно смола занаети, ликови, цртан филм, религија, сценографијата, одмор, градина вода стил, функционалноста, фонтана, симулација
И други категории. Со оглед на боја прашања
Сите наши производи слики се полни во вид на снимање, но не ја отфрли ефект се должи на различни монитори се прикаже различни, и бојата разликата е предизвикана од страна на феноменот на
Сега, малку боја е тешко да се избегне, ако тие не можат да прифати боја на пријатели, ве молиме внимателно следен сингл! !
6.
[Историја] смола занаети смола 109 години АД Лу Стп Qin премиер во светот фалсификување меч во првите осум нозе се во Linyi Ридот Rongdong
Под откриени, а потоа се најде само прототип на смола занаетите производство на суровини и материјали, Лу Стп-веи пресреќен, занаетчии врежан орел на својата посветена Qin
Ова е.

Детали

Материјал:
синтетичка смола
занаети:
позлата
обичај обработка:
Тоа е
Производ ID:
Маитреја
категорија:
буда
Нишало виси во форма на:
Декорација
Стил:
кинески стил
Моделирање:
Карактер
Пакет:
Тетрапак пакување
Свеж

Избор на клиенти