.

.

New
Будистички материјали подарок бисер пастелни Manjushri украси смола занаети, креативни дома кабинетите број на бои

Будистички материјали подарок бисер пастелни Manjushri украси смола занаети, креативни дома кабинетите број на бои

DEN 10800.00

Стока
Достапно.


За да испратите Цел Логистика член, по плаќањето, ќе се организира на пратката во рок од 48 часа, ако не е назначен логистичка компанија, ние ќе ги решава вашите нарачки
Да ви помогне да ги собереш во близина на вас логистичка компанија, defaults Логистика товар, За косата логистика товар е платена, ве молиме да контактирате со услуга за цел забележи.
[Историја] смола занаети смола 109 години АД Лу Стп Qin премиер во светот фалсификување меч во првите осум нозе се во Linyi Ридот Rongdong
Под откриени, а потоа се најде само прототип на смола занаетите производство на суровини и материјали, Лу Стп-веи пресреќен, занаетчии врежан орел на својата посветена Qin
Ова е првиот во светот една смола производи, бидејќи тоа почна да се шири во Qin Династија, многу антички. Ако производот не може да биде поправена, ние ќе pro следен сингл време, повторно да ви даде замена, или
Следниот пат кога ќе пристигне во едно време од оваа количина на стока. Во однос на прашањето се Враќа
Нашите производи се продаваат на продаде, не за поддршка на наплата или размена, во случај на квалитетот на производот проблеми, може да го поддржи замена, како на пример да се замени за пари надвор од акциите, може да поддржува
Враќање на средствата. кога
Сепак, стоката се издадени преку неколку чекори внимателно избрани тешки и инспекции за да обезбеди производ совршен, ако про кои се уште се загрижени, или
Кои не можат да толерираат ниту најмала пукнатина, ве молиме внимателно следен сингл! !
5. Со оглед на недостатоци прашање
Нашата стока сите процеси се чиста човечка измислица, па не се отфрли поединечни производи ќе бидат помали trachoma и недостатоци, а не квалитет проблем., и може да се направи на различни симулација на резултати. Ако добиете производот неколку дена, само да се одрази на производот во прашање,
Ние веќе не се прави обработка на О!
Логистика товарен случај парчиња во приемот на производот, како што се производот е пронајден на оштетени, во рок од 48 часа, контактирајте со нас Alibaba продавница Сакате
Услугата на купувачи, и да се фотографира слики означени следната, ох.

Детали

Материјал:
синтетичка смола
занаети:
позлата
обичај обработка:
Тоа е
Производ ID:
Monju
категорија:
буда
Нишало виси во форма на:
Декорација
Стил:
кинески стил
Моделирање:
Карактер
Пакет:
Тетрапак пакување
Свеж

Избор на клиенти