.

.

New
Исклучителна Стари Предмети Кинески Бакар Буда Тотем Инкрустирани со Лежиште Exorcise Столб Кутија

Исклучителна Стари Предмети Кинески Бакар Буда Тотем Инкрустирани со Лежиште Exorcise Столб Кутија

DEN 1281.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.

добредојдовте во мојата продавница Големина : 1. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда. Односно : сад, Канада, Европа, Азија или на други места во светот.
Превозот
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 24 деловни часа по приемот на плаќање . Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето. Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет. Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со темелно разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
Клиентите Задоволителна
Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Јас сериозно се надевам дека ќе ме контактираат пред да преземе дејства. Ако купување на голема количина, ве молиме контактирајте ме за трговија на големо цена и повеќе отстапки За Објектот Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна. Ве молиме Имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно.

Детали

Стил:
Античкиот Имитација
Материјал:
Метал
Тема:
Маскота
Употреба:
Декорација & Подарок
Свеж

Избор на клиенти