.

.

New
Изборот Ги Красат Рачно Производство На Бакар Врежан Глувчето Чанта Се Богати Среќа Статуа

Изборот Ги Красат Рачно Производство На Бакар Врежан Глувчето Чанта Се Богати Среќа Статуа

DEN 1495.00
DEN 1679.52

Стока
Достапно.

Ве молиме да ни даде шанса да го реши секој проблем. Ако имате било какви проблеми кога ќе добиете вашите производи, ве Молиме контактирајте со нас без да се двоуми во рок од 3 дена. EMS Обично тоа ќе се земе 8-18 работни дена да пристигнат . Сите од тогаш, исто така, зависи од локална испорака брзина.Ние ќе мило за размена, замена или рефундирање на вашите целосна исплата.Се разбира, ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве Молиме испратете го врати објектот во рок од 14 дена . Ние ќе се потрудиме да се направи за да ви помогнат. По Услуга Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе го примите ставка(и) од нас. Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат. Ние богатство за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Ние не сме одговорни за било несреќи ,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Меѓународни објекти може да бидат предмет на царинска обработка и дополнителни трошоци. Ако купување на голема количина, ве молиме контактирајте ме за трговија на големо цена и повеќе отстапки Драг пријател Добредојдовте во мојата продавница! Ние сме подготвени да соработуваме со вас ,во моето срце,нашето пријателство е првиот ,бизнис е вториот засекогаш. Ние разбираме што може да не биде задоволен за неколку предмети.и ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите проблеми.

Детали

Стил:
Античкиот Имитација
Материјал:
Бакар
Тема:
Животните
Употреба:
Art & Колекционерски / декорација
Свеж

Избор на клиенти