.

.

New
бесплатен превозот коњ фигурини вештачки коњ подарок декорација коњ мини коњ вештачки занаети животинско

бесплатен превозот коњ фигурини вештачки коњ подарок декорација коњ мини коњ вештачки занаети животинско

DEN 1098.00
DEN 1248.00

Стока
Достапно.


1. Име : вештачки животинско занает коњ
2. Материјал : пластични модел со синтетичко крзно
3.совршен занаетите и изгледа вистински коњ
4. добар дар и украс
5.Големина : 23x22cm (Lx H)
Плаќање : со кредитна картичка или банкарски

Детали

Стил:
Пастирски
Материјал:
кожа
Тема:
Животните
Материјал:
пластични модел со синтетичко крзно
Тип:
дар и украс
Место на Потекло:
Shandong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти