.

.

New
бесплатен превозот на животни декоративна уметност крави

бесплатен превозот на животни декоративна уметност крави

DEN 1056.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.


1. Име : вештачки животинско занает бул
2. Материјал : пластични модел со синтетичко крзно
3.совршен занаетите и изгледа реално бул
4. добар дар и украс
5.Големина : 26x16cm (Lx H)
Плаќање : со кредитна картичка или банкарски

Детали

Тема:
Животните
Бренд Име:
се фаворизираат.cn
Стил:
Вештачки
Материјал:
Пластични
Материјал:
пластични модел со синтетичко крзно
Тип:
дар и украс
Свеж

Избор на клиенти