.

.

New
бесплатен превозот ѕид оркестарот елени главата за дома украс и ѕидот декорација

бесплатен превозот ѕид оркестарот елени главата за дома украс и ѕидот декорација

DEN 1056.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.


1. Име : вештачки елени главата за ѕид декорација занает (ѕид оркестарот)
2. Материјал : пластични модел со синтетичко крзно
3.совршен занаетите и изгледа реално елени глава
4. добар дар и украс
5.Големина : 20x22x17cm и рог 16cm
Плаќање : со кредитна картичка или банкарски

Детали

Стил:
Вештачки
Материјал:
Пластични
Тема:
Маскота
Материјал:
пластични модел со синтетичко крзно
Тип:
дар и украс
Функција:
3D Налепница
Свеж

Избор на клиенти