.

.

New
роденденски подарок бесплатен превозот на животни декоративна уметност крави бул слика

роденденски подарок бесплатен превозот на животни декоративна уметност крави бул слика

DEN 929.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.


1. Име : вештачки животинско занает бул слика
2. Материјал : пластични модел со синтетичко крзно
3.совршен занаетите и изгледа реално бул
4. добар дар и украс
5.Големина : 15x11cm (Lx H)
Плаќање : со кредитна картичка или банкарски

Детали

Тема:
Животните
Бренд Име:
се фаворизираат.cn
Стил:
Пастирски
Материјал:
Пластични
Материјал:
пластични модел со синтетичко крзно
Тип:
дар и украс
Свеж

Избор на клиенти