.

.

New
Симулирани куче и мачка декоративни уметности и занаети, креативни Божиќ подароци, десктоп екранот, животински статуи

Симулирани куче и мачка декоративни уметности и занаети, креативни Божиќ подароци, десктоп екранот, животински статуи

DEN 1440.00

Стока
Достапно.

За вашето задоволство и позитивни повратни информации се многу важни за нас.
Материјал : смола
Стилот 1
19 cm долги, 13 cm широки, 22 см висок
Стил 2
23 cm долги, 13 cm широки, 18 см висок
Стилот 3
20 cm долги, 13 cm широки, 21 см висок
Стилот 4
28 cm долги, 15 см широк, 22 см висок
Стилот 5
20 cm долги, 14 см широк, 22 см hig
Стил 6
27 cm долги, 13 cm широки, 25 см висок
Стил 7
20 cm долги, 15 см широк, 21 см висок
Стилот 8
19 cm долги, 13 cm широки, 21 см висок
Стилот 9
19 cm долги, 13 cm широки, 21 см висок
Стилот 10
21 cm долги, 15 см широк, 21 см висок
Стилот 11
20 cm долги, 12 см широк, 16 см висок
Стилот на 12
23 cm долги, 8.Посебни услови прашува : логистика задоцнување или стоки недостаток и изгубени предмети како што ситуација, предизвика стоката да стигне до рацете на корисниците беше одложен, ако овие услови ве молиме клиент разбирање, ние веднаш ќе ги извести. Во исто време, на клиентот мора веднаш да ги проверите стоки и информации
(5).Кога ќе го поставите цел, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2 дена откако вашата уплата е завршен.Стоката да пристигне во рацете на клиентите се должи на различни испорака можат да бидат различни, Меѓународни експрес испорака можеби ќе треба да се достигне 4 до 8 дена, како што се меѓународниот DHL express и ПРОЗОРЦИ, агенцијата За пратката може да потрае околу 15 до 20 дена пред дестинација може да се стигне до дестинацијата, како што се Холандија и Шведска пакет, од овие стоки се кршливи и лесно деформација, долго транзит време може да предизвика оштетување на стоката, со цел да се намали штетата стапка на стоки, ќе се даде приоритет на меѓународната експрес испорака
(4).

Детали

Тема:
Животните
Материјал:
Смола
Стил:
Вештачки
Свеж

Избор на клиенти