.

.

New
бесплатен превозот смола елени главата дома украс на ѕидот декорација занает елени глава

бесплатен превозот смола елени главата дома украс на ѕидот декорација занает елени глава

DEN 1056.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.


1. Име : вештачки елени главата за ѕид декорација занает
2. Материјал : пластични модел со синтетичко крзно
3.совршен занаетите и изгледа реално елени глава
4. добар дар и украс
5.Големина : 20x22x17cm и рог 16cm
Плаќање : со кредитна картичка или банкарски

Детали

Стил:
Вештачки
Материјал:
Пластични
Тема:
Маскота
Материјал:
пластични модел со синтетичко крзно
Тип:
дар и украс
Свеж

Избор на клиенти