.

.

New
SOARIN Постојана температура фен за коса црна Преносни мини-фен за коса професионален фен за коса мини стил професионални

SOARIN Постојана температура фен за коса црна Преносни мини-фен за коса професионален фен за коса мини стил професионални

DEN 1220.00
DEN 2033.28

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Фен За Коса
Материјал:
ABS
Големина:
23*8*25cm
Број На Модел На:
XL-1638
Извор На Енергија:
Електричен
Преносливост:
Unfoldable рачка
сертификација:
CCC,CE
греење на елемент:
Инфраред
Max. Моќност:
1600-1999W
Млазницата Тип:
Воздухот собирање&расејување
Употреба:
Апарати за домаќинство
Тип на мотор:
DC
Напон:
210-240V
Број на брзини:
≥ 5
Времето на пазарот:
Dec-12
Функција:
Thermostatic
Бренд Име:
Kemei
Приклучокот стандард:
кинески
боја:
Црна
моќност:
1600w
Тежина:
775G
Фреквенција:
50Hz
заштита од прегревање:
Имаат
Номинална Напон:
220v
Тип:
мини патување фен за коса
Type1:
мини фен за коса
Type2:
професионален фен
type3:
фен за коса
Свеж

Избор на клиенти