.

.

New
New14 8pcs Multicolor Кинеската Традиционална Свадба Круг сребро Хартија Фенер Виси Свадба Партија Оркестарот Lampion Ориз Светилка

New14 8pcs Multicolor Кинеската Традиционална Свадба Круг сребро Хартија Фенер Виси Свадба Партија Оркестарот Lampion Ориз Светилка

DEN 1055.52

Стока
Достапно.


Добредојдовте во мојата продавница
New14" 8pcs Multicolor Кинеската Традиционална Свадба Круг сребро Хартија Фенер Виси Свадба Партија Оркестарот Lampion Ориз Светилка
Хартија фенери може да се користи за фестивали, партии, или украси во домот или канцеларијата. Како полна месечина, т hese хартија фенери може да ја промени атмосферата на секоја соба.
Број на модел : 14inch(35cm)
Пакување : 1pcs/opp вреќа 8pcs/многу
Occassion : забава/бебе туш/свадбена/родендени
Материјал : хартија

Детали

Бренд Име:
GUSENIST
Фенер Тип:
Виси Фенери
Број На Модел На:
dl
is_customized:
Yes
Повод:
Роденден Партија,Партија
Фенер Форма:
Круг
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
Круг
Пакување:
1 buc/opp вреќа 8pcs/многу
боја:
24 бои
Големина:
14inch (35cm)
Occassion:
Сите видови на фестивалот
Употреба:
Свадба,Роденден,Бебе Туш,Одмор Партија на
Материјал:
Оризова Хартија + Жица Рамка
Обликот:
Круг
Стил:
Дури И Ребра
Свеж

Избор на клиенти