.

.

New
500pcs Срцето Личности Свеќа Хартија Земјата Торба Свадба Партија за Денот на Вљубените Скара Декорација

500pcs Срцето Личности Свеќа Хартија Земјата Торба Свадба Партија за Денот на Вљубените Скара Декорација

DEN 7567.68

Стока
Достапно.


Опис : Срцето Свеќа Кеси, Личности Материјали : 80g пламен retardant хартија
Димензии : 26*15*9cm
Пакување : 10pcs на пп торба, 500pcs по многу Предлози за тоа како да го користите Свеќа Торби : 1. Отворете свеќа торба и да се пополни во 2 или 3 инчи на песок или gravels во свеќа за да се поправи свеќа торба. 2. Стави Свеќа во центарот на песок куп. Направи одредени свеќа е исправена. 3. За максимално осветлување и декоративен ефект, на просторот помеѓу кеси за 2-4 нозе, освен. Кога голема количина, ве молиме љубезно ве молиме да ни испратите порака. Цената ќе биде поевтина.

Детали

Материјал:
Пожар-retardant хартија
Бренд Име:
JOYUSPARTY
Повод:
Партија,Годишнина,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ,Денот на Вљубените
Број На Модел На:
Joy2
is_customized:
Yes
Фенер Тип:
Небото Фенери
Фенер Форма:
Правоаголни
Описи:
Свеќа Кеси
боја:
Бела
Материјали:
Пламен retardant Занает Хартија
Димензии:
16*9*26cm
Пакување:
500pcs по многу
Свеж

Избор на клиенти