.

.

New
8pcs 10inch=25cm портокал црвени Кинески Хартија Фенери Украсни Топки Свадба Партија Дом Двор Градина Виси Оркестарот

8pcs 10inch=25cm портокал црвени Кинески Хартија Фенери Украсни Топки Свадба Партија Дом Двор Градина Виси Оркестарот

DEN 671.52

Стока
Достапно.


Добредојдовте во мојата продавница
8pcs 10inch=25cm портокал црвени Кинески Хартија Фенери Украсни Топки Свадба Партија Дом Двор Градина Виси Оркестарот
Хартија фенери може да се користи за фестивали, партии, или украси во домот или канцеларијата. Како полна месечина, т hese хартија фенери може да ја промени атмосферата на секоја соба.
Број на модел : 10inch(25cm)
Пакување : 1pcs/opp вреќа 8pcs/многу
Occassion : забава/бебе туш/свадбена/родендени
Материјал : хартија

Детали

Бренд Име:
GUSENIST
Фенер Тип:
Виси Фенери
Број На Модел На:
dl
is_customized:
Yes
Повод:
Децата Ден,Матура,Свадба
Фенер Форма:
Круг
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
Круг
Пакување:
1 buc/opp вреќа 8pcs/многу
боја:
24 бои
Големина:
10inch (25cm)
Occassion:
Сите видови на фестивалот
Употреба:
Свадба,Роденден,Бебе Туш,Одмор Партија на
Материјал:
Оризова Хартија + Жица Рамка
Обликот:
Круг
Стил:
Дури И Ребра
Свеж

Избор на клиенти