.

.

New
12Хартија Фенери Евтини Кинески Светилки Виси Хартија Фенери Пурпурна Розова Жолто Бела Сина Хартија Топката Партијата Декор

12Хартија Фенери Евтини Кинески Светилки Виси Хартија Фенери Пурпурна Розова Жолто Бела Сина Хартија Топката Партијата Декор

DEN 590.00
DEN 908.16

Стока
Достапно.

Бидејќи добар евалуација се многу важни за нас, се надеваме дека може да се разбере,ви благодарам многу што може да ни се јавите со трговија со апликации,е-пошта или оставете порака онлајн, Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да се,ви благодарам!
. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата, Ние ќе бидеме во вашата исплата, во рок од три дена по испорака, ако има било какви празници ќе биде одложен, ние ќе ве информира што, се надевам, ќе може да ги разбере Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.
Материјал : хартија
големина : 12inch 30cm
боја : како на слика
облик : тркалезна
пакет : 10pcs
имајте на ум : нема вклучувајќи ги и LED светло
Вистински СЛИКИ :
Превозот и испорака
ние обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена. Кога ќе го добиете производот, ако се чувствувате имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво наместо директен коментари, што ќе обезбеди ефективно решение. АКО имате било какви посебни барања,ве молиме оставете ни белешки во ред
Се врати и гаранција
Ние ви гарантираме нула ризик шопинг Ако не сте задоволни со стоката, ние може да се вратат или размена во рок од 7 дена ќе ја прими стоката, но мора да ги сноси товар и назад, ние ќе се реши на вашето барање, што е можно поскоро
Повратни информации и контакт со нас
Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу.

Детали

Фенер Големина:
12inch
Повод:
Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Нова Година,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ,Денот на Вљубените,Децата Ден
Број На Модел На:
170707020
Фенер Форма:
Круг
Материјал:
Хартија
Тип:
Партијата & Декоративни Светилки
Фенер Тип:
Виси Фенери
Свеж

Избор на клиенти