.

.

New
Класичен Волна Почувствува Хомбург Fedora Капа За Мажи Жени Црна, Сина, Кафена И Црвена

Класичен Волна Почувствува Хомбург Fedora Капа За Мажи Жени Црна, Сина, Кафена И Црвена

DEN 1675.20

Стока
Достапно.

Класичен Хомбург шапка Материјал : Волна Почувствува Големината : S= 55cm(6 7/8),M= 57cm( 7 1/8),L = 59cm ( 7 3/8),XL= 61cm (7 5/8) Боја : Црвена, Сина,Кафена,Црна, Црна faux кожа пот бенд, Сатен поставата Спакувани во цврста картонска кутија. Продавачот го зеде под ВИСТИНСКИ Шапка Слика Од Паметен Телефон!

Детали

Големина:
S 55cm, M 57cm, L 59cm, XL 61cm
Тип На Објект:
Fedoras
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Волна
Стил:
Формално
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти