.

.

New
Жените Волна Pillbox Fascinator Капи Feamale Стјуардеса Капи Бонтон Капа Обичен Fedoras Капа Жените Beret Шапка Формално Дама Шапка A040

Жените Волна Pillbox Fascinator Капи Feamale Стјуардеса Капи Бонтон Капа Обичен Fedoras Капа Жените Beret Шапка Формално Дама

DEN 757.44

Стока
Достапно.

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, се додека не сте задоволни.Па тоа не е мека,но тешко.
Жените Волна Pillbox Fascinator Капи Feamale Стјуардеса Капи Бонтон Капа Обичен Fedoras Капа Жените Beret Шапка Формално Дама Шапка A040 Материјал : 100% Волна Боја : Црна, виолетова , црвена , вино, камила, ,сива, сина, розова,слонова коска Димензии : обем е приближно 56cm, Висина е околу 8cm. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. (3)може да се користи како Воздух Хостеси Шапка, без декорација,или можете да го користите во Millinery да се направи Капи, Fascinators и Headpieces. Исто така се користи во други уметнички занает форми, вклучувајќи костим одлуки, главата фустани итн. Ако ви треба големо цена, ве молиме контактирајте со нас. Ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место, како што се Италија и Холандија. Ви благодариме.Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација.Кога ќе го поставите цел, бидете сигурни дека за да се потврди големина и боја.Безбедност на плаќање : Зачувам плаќање на услугата. Плаќање : 1. Ние ќе многу го цениме тоа.

Детали

Тип На Објект:
Fedoras
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Lawliet
Број На Модел На:
a040
Стил:
Повик
Материјал:
Волна
боја:
9 видови на различни бои
Свеж

Избор на клиенти